Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz dobobazsy #172604 üzenetére

    Igen, bármit módosíthatsz utólag. Javaslom, hogy mentsd el a mérést, és akkor később visszatöltve bármikor bármit változtathatsz, ha nem tetszik. Többpontos mérésnél minden pontot menteni kell, hogy később visszatölthesd őket más sorrendben vagy néhányat kihagyva, nincs minden mentése opció.

    A hangkártya hibái nem számítanak, mivel az lenne a korrekció célja, hogy a teljes rendszert, beleértve az operációs rendszert, hangkártyát, kábeli veszteségeket, előfokot, végfokot, hangszórót, és a szobát is korrigálja. Az Audyssey mikrofon már problémás. A kis műanyag nem tudom, mennyire flat, de az APM-1-re már azt mondom, hogy jó kalibrációs fájl nélkül is, mértem már vele mozit, amikor kölcsönbe adtam az UMIK-ot, és nagyon tetszett.

    Az AVR DAC-t nem tudom, mennyire lehet kikerülni. Valahol tényleg ezt csinálja a pure direct, de sokan minimum a hangerőszabályzás miatt visszavezetik az AVR szoftverébe a hangot, mert nem tettek a jelútba digit potit.

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák