Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz KoNZoLik@ #159155 üzenetére

    Az egy kivételesen jól sikerült hangdoboza volt a gyártójának, messze jobb hanggal, mint a többi, amikor hallottam, megfordult a fejemben, hogy venni kéne egy párat. De nem szerettem bele. Ráadásul nem volt hozzá centersugárzó, ezért kiesett a pixisből. A Jamo soha nem volt több egy asztalosüzemnél, a régi Concertekbe Excel hangszórókat tettek, amik elismerten kiválóak voltak és rittyentettek hozzájuk olyan doboztestet, ami tényleg elismerésre méltó. A keresztváltók viszont spórolás nyomait mutatják, igencsak rájuk fér egy tuningolás, de inkább a teljes csere. Itt van szó erről: [link]
    Ha 250000-ért adnák, azt mondanám, talán megéri, de százzal többet semmiképpen.

    (#159156) Quqesz
    NAD-okat nagyon szeretem, Rotellel nem tudnék együtt élni, de ez, mint minden más, teljesen szubjektív.

    (#159158) powerup2

    Mivel az általam ismert, minőségi hangdobozok egyikéhez sem adtak ilyesmit, kétlem, hogy a Focal kivétel lenne. Sajnos SR900 nem volt nálam, pedig kértem a forgalmazót, hogy azt adjanak a szetthez.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák