Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • python1

    veterán

    válasz hétalvó #136158 üzenetére

    Csak egy példa,elmész koncertre vagy olyan helyre ahol élő zenét játszanak,ott mindenki azt hallja amit a zenész és a hangszere kreál,nincs olyan,hogy az 1000 ember másként hallja a zenét.
    Otthon simán a negyed dinamikát örülhetsz ha elő tudod állítani a többi részletről már ne is beszéljünk,most itt azt nem is említem,hogy mi kerül az adathordozóra témát.
    Tehát 1000 sebből vérzik az otthoni rendszered,azt sem tudod valójában mi is hiányzik vagyis tudod,hogy valami hiányzik,locsolsz bele 300e forintot,más lesz a hangzás de még mindig semmi nem fog változni.
    Maradjunk a mozinál mivel erről szól itt a topik,5,7,9 .1.2es rendszernél,sokkal bonyolultabb a helyzet,itt már ha 1 millát forgatsz bele,akkor sem tudod,hogy mi fog változni az eredeti hanghoz képest,mert itt is 1000 másik sebből fog vérezni a rendszered.
    Ezt én így gondolom,és ezért vetettem fel ezt a pénzszórási témát.Ha ezt valaki felismeri időben,sok kellemetlenségtől és anyagi ráfordítástól kíméli meg magát.

    A többi privát hobbit kár ide sorolni,szerintem mindenkinek van más elfoglaltsága is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák