Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJMDJM

    tag

    válasz rootmin #131563 üzenetére

    Köszönöm. :C
    Eddig nem témáztam rajta, de most kipróbálom, ennyi tanulópénz belefér, helye lesz a felszabaduló kábeleknek is. Van egy olyan érzésem, de nem volt még időm tesztelni igazán, hogy mióta bekerült az erősítő a lejátszó és a TV közé, hogy rosszabb a kép, pedig mindent kikapcsoltam amit találtam, hogy ne nyúljon bele a képbe, így ugye OSD-m sincs, ha belépek a menübe vagy bárhová átvált, nem látszik olyankor a lejátszóból jövő kép, lehet a 2 kábel az 1 helyett már rontott a dolgon és nem is az erősítő a bűnös, ez kiderül a jövő héten.

    Más:
    Kérni akarok ajánlatot táp kábelre is, ezért megnéztem, most mit is adtak az SVS-hez és a Denon 7200-hoz.
    És most jött a döbbenet, legalább is nekem az. Az SVS annyira noname, hogy semmi felirat sincs rajta, Denon jobbnak tűnik, azon még az is fel van tüntetve, hogy 2*1.0mm2. Na itt néztem nagyot és utána megnéztem az SVS-t is újra, egyik sem földelt, ez hogy a tökben lehet? Néztem az eszközök hátulján is csak 2 tüskések az aljzatok. Nincs rá szükség? Vagy még árt is, azért nincs? (Mondjuk így biztos nincs földhurok.) Nekem kellene, kellett volna külön gondoskodnom a földről? Erősítőn még találtam is vmi GND pontot, de nem a csati oldalán, hanem az ellentétesen, de a mélyládán semmi ilyen nincs. Világítsatok fel újfent légy szíves.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák