Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz zolaas #103413 üzenetére

    Nem semmi story az utolsó bekezdés. :Y Én ezért sem foglalkozom használt dolgokkal. Mostanában egyre több a probléma, DE ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy a legtöbb embernek nem az a célja, hogy átverje a másikat. (vagy mégis?! :(( )

    - mozi bolondéria -

  • whatnot

    őstag

    válasz zolaas #103413 üzenetére

    Eh, az szép. A Pioneer-es gyerekke
    Úgy biztosan nem vállaltam volna be, hogy elutalom előre és zsákbamacskaként vagy jó lesz, vagy nem.
    Így, hogy az eladó elküldte önköltségén, már más.

    (#103425) vendingo: azt is írtad, hogy nem nagyon mostanában időd. A felajánlást köszönöm, nem a te idődet szerettem volna rabolni. No meg nem biztos, hogy ott kijött volna a hiba, lásd lenn.

    Beszéltem az eladóval ma reggel. Mint kiderült, nála működött, de ő csak sztereóban használta. A hangerő változtatása (amiről tegnap már nem is írtam, írtam másról eleget): említette most, annyi nála is volt, hogy a hangerő változtatásakor nem tisztán lépegettek a számok, hanem ugráltak. Ezt nem mondta korábban.
    Ami a lényegesebb volt most számomra: ő csak sztereóban használta, 5.1ben ki sem próbálta. A problémák pedig akkor kezdődtek, amikor 5.1 DTS-HD-t küldtem rá. Addig szólt nekem is sztereóban tévéről is, PC-ről is. Az eladónak csak sztereó rendszere van, így lehet, nála ki sem lehetett volna próbálni az 5.1et, már emiatt is lehet, felesleges lett volna vendingonak elmennie.
    A visszapostázással szemben felajánlottam egy alternatívát: a postázási költségnél egy picivel többet rászánva be tudom itt vizsgáltatni, aztán ha javítható, akkor egyezkedhetünk. Alszik erre egy napot. Meg én is, mert sok már kicsit ez a kavarás.

    És hogy miért mentem bele? Egyrészt ahogy írtam, nem fizettem még a készülékért, így jelenleg csak az időmet és az idegeimet szántam rá (ill. a visszapostázási költséget, azt túlélem). Másrészt itt nagyon ajánlották az erősítőt, hogy amúgy egy nagyon jó darab, főleg ezért az árért. Harmadrészt: egy rossz tapasztalatból nem biztos, hogy rögtön messzemenő következtetéseket kell levonni. Kockáztattam, nem jött be, van ilyen. Most már mindenképp megvárom, mi lesz a Pioneerrel, addig újabb akcióba nem kezdek. Hogy mi lesz az Arcam sorsa, azt pedig holnap meglátjuk.

    És elnézést, hogy tőlem hangos a topic, mostantól nem lesz, az Arcam és a Pioneer téma is egyelőre parkolópályán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák