Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Patice #100965 üzenetére

    Már többedjére : :R

    "1. A track-eket először vagy felismerteted netes adatbázis segítségével, vagy kitöltöd kézzel."

    OK, ezzel már rendbe kerültem. Innen mondjuk nem tudok továbblépni az EAC-ban, mert sehol sem találok FLAC-opciót, wav-ba menti el mindig. De mindegy, hagyjuk az EAC-ot.

    "2. A grabbelés elkezdésekor azt választod ki, hogy egy összefüggő fájlt csináljon + .cue fájl mellé (no meg persze log)"

    Ez is megvan, az eddig használt freac - free audio converter-rel ezt csináltam eddig is. DE! És most jön a lényeg : Van egy olyan, EAC-al készített, kölcsönzött egybe-FLAC fájlom, ami CUE nélkül is tartalmazza az összes címet, előadót! Ennek az a számomra kézzelfogható előnye, hogy úgy tudom lejátszani a Dune-el, hogy tudok ugrálni a számok között, és ha kikapcsolom a lejátszást, vagy az egész Dune-t, akkor ott folytatja a nagy FLAC lejátszását, ahol abbahagytam! Olyan FLAC esetén ami mellett CUE van, ott mindig elölről kezdi a lejátszást! Tehát az én célom egy olyan nagy-FLAC file készítése, ami CUE nélkül is tartalmazza a trekkeket és számcímeket, és ezáltal onnan indul a zenelejátszás, ahol abbahagytam. Ezért próbálkoztam az EAC-al, de egyelőre nem jött össze.
    Hú, kicsit nyakatekert ez, de remélem érthetően nyögtem el, mit szeretnék. :B

    Mindjárt kipróbálom az általad ajánlott progit is.

    Elküldöm priviben ennek az "etalon-flac"-nek a jegyzettömbben leírt logfile tartalmát, te hátha ki tudsz silabizálni belőle valamit.

    Nagyon köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák