Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dim

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nincs időm/energiám/lehetőségem körbehallgatni a szóba jöhető szetteket és hangfalakat szeretnék vásárolni. 5.0 / 5.1 szettet keresek.
    Árérzékeny belépő szint van megcélozva, vállalható kompromisszumokkal.
    Magnat Monitor Supreme 802 5.0 és
    Magnat Monitor Supreme 1002 5.0 került a képbe.
    Számomra valamiért jól cseng a neve, de konkrét tapasztalatom nincs.
    A kérdések: Érdemes-e megfontolni, vagy ez a márka felejtős?
    Ha igen, elég lehet-e a kisebb egy csöppet sem ideális elrendezésű huszon-pár négyzetméteren, ráadásul ott is "keresztbe" a szoba egyik felét belakva lenne használva?
    Ebben az árkategóriában van esetleg tippetek szerencsésebb választásnak?
    Főképp házimozira, kisebb részben hifire, teljesen vegyes zenei palettával, semmi party/házibuli, csak visszafogott zenehallgatás, néha egy kis plusz hangerő rövid távon.
    Előre is köszi!

  • Dim

    csendes tag

    válasz BBéci #60099 üzenetére

    Parkolópályán van egy régebbi Sony, már a típusát sem tudom. Ha javíthatónak ítélik marad, ha nem akkor azt is keresek, elbírálás alatt. Gyakorlatilag 0-ról indulok. Régről a front helyett valami újat akarok, hátterek korábban is csak "átmeneti" céllal lettek odaültetve. Center helyén egy Jamo 18 porosodik. Szóval kb. minden cserélhető. Ha úgy alakul és életet lehelnek az erőlködőbe akkor az marad, ha nem szettet veszek akkor a közép is. Frontnak mindenképp egy helytakarékos álló hangfalban gondolkodom a retro orion ládák helyett, mert az nem fér el a nappaliban.

  • Dim

    csendes tag

    Sziasztok!
    Magam is meglepődtem rajta, de már 3 éve, hogy beruháztam egy YAMAHA RXV4+ Monitor Audio Monitor 5.0 hangfalszettbe.
    Kimondottan dübörgősen ritkán mozizunk vele, de fixen ezen jön minden a TV felől.
    Egy ideje agyalok rajta, hogy intézek mellé egy subwoofert is.
    Adott a lehetőség egy tesót begyűjteni (Monitor Audio Monitor MRW-10) árban ez közelebb van a lehetőségeimhez. Viszont egy mérettel/kategóriával feljebbiről találtam csak a neten tesztet. Azokról jót is mondanak, de azok nagyobb teljhesítmény és +passzív radiátor mellett kapták a véleményeket.
    A kérdés az lenne, kinek van vele tapasztalata?
    20m2 körüli akusztikailag problémás szobába lenne, időnként zenére IS használva.
    Az említett típus 110.000 körül megvásárolható újonan.
    Ebben a nyilván belépő szintű kategóriában van olyan kedvencetek amit ajánlanátoik esetleg helyette?

Új hozzászólás Aktív témák