Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dark bit

    tag

    válasz DDL #463 üzenetére

    Számokkal lehet bűvészkedni, DE ha kettőhúsz kábelt hasonlítassz, gondolom olcsó kábellel méred össze, és ha 300 Ft-os méterárat mondassz az még messze meg se közelíti a 20x-os szorzót, de mondom, ocsóbb helyeken 50Ft-ért is lehet venni vagy nagtételben még ennél is olcsóbban.

    Ami itthon volt UTP, az csak 1 hangszóróra lett elég, kifogytam a kábelből és időből, de a fonási technika megvan. Ha lesz időm veszek minőségibb kábelt és kipróbálom, sokkal jobban néz ki (viszont sokkal drágább is) mint a hagyományos, hangzásban nem várok el semmit tőle... meglátjuk.

    Nézd, ha valakinek annyira nincs pénze, hogy hangszóró kábel helyett is 220-al van kötve a Hifi azt nem szólom le, mert van ilyen. De egy ilyen tákolt olcsó rendszeren szerintem csak egyvalami tud javítani a hangzáson: A fantázia.

    Az ''idézek tőled'' c. sárral dobálózásra nem vagyok vevő. Rengeteg mindent be tudnék bizonyítani neked, de sajons nem mindig vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy egy linkel letudjam, úgyhogy elégedj meg azzal, hogy szerintem még sokmindenben tévedtél, és hülyéztél le az ellenkező véleményem miatt, de ezentúl azt megtartom magamnak, hogy téged ne sértsen.

    d[-_-]b Cool Walley

Új hozzászólás Aktív témák