Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz chester91 #44570 üzenetére

    Nem olvastam vissza, így nem tudom, javasolták-e előttem, lehet, hogy ki lehetne nyomni óvatosan festhető szilo-val körbe. Bár lehet túlságosan macerás, mivel rács széléről van szó. Azért ha más ötlet nincs a szélek eltakarására, akkor meg lehet próbálni szerintem. Pl: Ha van rutinod szilo-zásban, akkor menni fog: Előtte vékonyan körbenyomod a keretet, vizes, vagy nyálas ujjal 45 fokos szögbe meghúzod kívülről, majd belülről beteszed a rácsot, épp hogy csak hozzáérjen a lemezhez. Ugyanezt meg tudod csinálni belülről, ha hozzáférsz. És akkor a rács is oda lesz rögzítve fainul. Aztán az 5,25"-os helyet a rács mögött kitömöd ronggyal, körbe a házat leragasztod újságpapírral, majd le lehet fújni a rácsot, és a szilo-zott részt is. Így a rács is le lesz, a szilozott rész is le lesz fújva feketére.

    Szerk.: Am nagyon jól sikerült, főleg majd feketén néz ki jól! Az ezüst festéket szvsz kerüldd, mert egy idő után elszíneződhet, vagy az ujjad nyoma ott maradhat. Matt fekete a lehető legjobb választás! :K Még1x grat! :R

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák