Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Komolyan mondom egyre háklisabbak.
    Após közölte, h vehetek neki új öltönyt, meg kitakaríthatom a melós autót. Mondom egyrészt nem én ganyézom össze, másrészt ńe gondolja, a párom a fehér ruhájában beül abba a szutyokba, büdös bagószagú, szakadt melós verdába.
    Haver unokaöccsének van egy S40-es volvója, azt mondta sütiért elfurikáz minket a nagy napon.
    Párom vett anyósnak egy szép kosztüm félét (nem értek a nõi ruházati termékekhez), azon is vitáztak egy sort, mert kijelentette a kedves mama, hogy bár méretre tökéletes, õ mégsem hajlandó felvenni, mert rövid az ujja (könyökig ér, gyárilag ilýen szabású).
    Kicsit úgy vgyunk már vele h lexarjuk az egészet, csak legyünk túl rajta és két napra rá mehessünk a nászútra kettecskén.
    Azt sem értem miért lepõdtek meg azon, h kerek perec kijelentettem, h ha valaki segg részegre issza magát az esti családi sátoros bulin, az én fogom két lábbal kapun kívülre rugdosni. Erre csak néztek rám bután.
    De fogadni mernék, h már intézik maguknak a töményet meg a sört...

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák