Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz TIT #33292 üzenetére

    nem tudom akkor valaki miért írta e
    Ventilátorból nincsen náluk slim, azonban a CPU hűtőikből van slim változat, amelyeknél fele olyan vastag a borda, azonban ezeken is rendes vastagságú ventilátor van .

    végülis a strapabíróság miatt nem jó a slim,mert nem bírja azt a légáramlatot
    Ez konkrétan hülyeség, a ventilátornak nem bírnia kell a légáramlatot, hanem kialakítania. Azért nem jó a slim, mert a gyártók jelenlegi tudása szerint egyszerűen nincsen elég helyük olyan formájú lapátokra, amely halkan képes megfelelő mennyiségű levegőt megmozgatni, és a hangerő-levegő párosból mindkét téren sokat kell engedni.

    Vettem egy 140-est de csak csavarokat kaptam,semmi gumipöcköt ami tompítja a zajt
    Némelyik gyártó adja hozzá, némelyik nem, ezt a weboldalukon leírják. Bármikor tudsz venni hozzá gumirögzítőket. Sokszor nincsen rájuk szükség, mert a ventilátor kerete a rögzítés környékén eleve úgy lett kialakítva, hogy tompítsa a rezgéseket és/vagy a ház nem papírból készült, hogy berezonáljon. A gumi idővel elöregszik, így ha 3-4 évvel később megbontod a gépet, akkor nem árt, ha van kéznél belőle tartalék, mert nem biztos, hogy egyben sikerül kiszedni/visszatenni (a családi gépeken több gyártó gumirögzítőjével szerzett tapasztalat).

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák