Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Grózi #30763 üzenetére

    köszi a választ.

    közben annyit módosítottam a gépbeszerzésen, hogy végül nem matx lesz a ház + lap, hanem az alábbi kombináció lesz:
    fractal design define S, amiben ebből van kettő venti:
    1 Fractal Design Dynamic GP14 fan, 1000 RPM speed
    + msi z370 sli plus - pin headerekről info: [képlink]
    1 x 4-pin CPU fan connector
    1 x 4-pin water pump fan connector
    4 x 4-pin system fan connectors

    + thermalright macho - mert nem találtam meg otthon (szülőknél) a kama crosst :(

    gondolom ez esetben TY-147A-kkal kellene feltöltenem - 2 előre 1 hátra minimum, többi opcionális. - csak neten keresve csak a szögletes keretes verziót lehet kapni, simát nem: [link]
    ehelyett az Alpenföhn WingBoost 2 Plus 140mm vagy az Akasa Apache 140mm (AK-FN062) vagy az AKASA VIPER AK-FN063 lenne jó?

    valahol van egy molex -> 5V átalakítóm is - ha megtalálom persze és nem hánytam el), erre ha érdemes akkor a 2db 3 pines házhűtőt rá tudom dugni, ha nagyon kell, mert ahogy nézem a 3pines ventik a lapon 4pinre dugva pwm módban - bár feltételezem a biosban minden headert külön-külön lehet állítani, hogy pwm vagy dc módban legyen.

    When you plug a 3-pin (Non-PWM) fan to a fan connector in PWM mode, the fan speed will always maintain at 100% - ebből nekem az jön le, hogy egyesével lehet a ventiket állítani.

Új hozzászólás Aktív témák