Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grózi

    Topikgazda

    válasz hackeeeee #22285 üzenetére

    Ha otthon lennék és lenne időm(majd egy másik életben..),már leteszteltem volna-így rád vár.
    (#22286) RazoR8402Az se 2K és továbbra is az egyik kedvenc-viszont hogy úgy mondjam felső középkategória.És igen,kellő légszállítással bír viszont azért ahhoz kell az 1600 rpm ahol természetesen már van hangja.Házhütésre bőven elég 1000-1200 rpm-n is,viszont van olyan venti ami alacsonyabb zajszint mellett(rpm is) képes ugyanannyi levegőt megmozgatni-viszont jóval drágább.
    (#22287) ZrogNVFáradt voltam és belekeveredtem-szóval valahogy így jött az a pwm.Én mindenképp a BQ-t választanám 120-ban.Én a 140-s Riinget le tudtam vinni 600 rpm-re AiSuite3-l,de 8-900 rpm alatt nem vílágit a gyűrű teljes fényerővel.Olyan 950-1000 rpm-től jön meg a hangja.
    (#22289) abridabriMert népszerűbb.A viper annyival hangosabb amennyivel többet forog(és sárga),1300 rpm-ig csak minimális az eltérés.Viszont az Apache alacsonyabb fordulaton(900 rpm-ig) 5-10%-l több levegőt mozgat mint a Viper.
    (#22290) hackeeeee
    "Viszont alap motorhangja lehet. Nem biztos, de a 140-esnek van"-A tiédnek Speedfan-al vezérelve,ezt tedd hozzá mert így korrekt.Nálam 10-20 db járt és egynek se volt motorhangja.

    Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Új hozzászólás Aktív témák