Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Sigismund #3922 üzenetére

    itt nem az a gond, hogy lehet e fejlődni, hanem hogy összeomlik a piac. nem éri majd meg edzeni, és mivel nem lesz senki aki edzzen, mert veszteséges az edzés, egy idő után elfogynak a játékosok, (főleg a titáni felettiek a megas fizu miatt) ami a HT teljes összeomlását okozná.

    egyébként ugyanúgy lehet most erősödni mint régebben. régen pl tömindegy mekkora volt a stadionod, mert az alig számított valamit. 1 év (rendes év alatt) ki lehetett edzeni 5-10 millát. mostmeg jó ha egy garnitúra megér 2 millát. de!!! ez nem baj, mert az emberek is olcsósodtak ennyit. magas szinten baj ez ahol már magas a fizu. aza gond amit le is írtak, hogy a régi árakra már nincs fedezet (pénz), mert nem tudsz előállítani 1 év alatt ekkora mennyiségű pénzt, tehát a játékosok értéke is kisebb lesz.(nem tudsz előállítani 10 millát 3 szezon alatt, nem fognak a játékosok árai akiket ugyanannyi idő alatt edzel ki 10 millát érni)

    jelen helyzetben csak a stadionba szabad befektetni.

    a másik amit pár postal előbb írtam, hogy átadást fogok edzeni, azt ha elkezdtem volna 2 szezonnal ezelőtt akkor 1-2 szezon múlva rengeteget kaszálhattam volna vele. de most mivel nincs cash ezt amit írtam azt később tudom csak megcsinálni, így megint lemaradtam egy nagy lehetőségről.

    megint lesz olyan aki nagyon jól jár, és lesz olyan aki nagyot fog szopni. pl ide is írogatott régebben X-COM meg corm és ők a példa erre. X-COM (redmond longhorns) kiedzett egy válogatott kapust. vette jóként, majdnam remek 600-ér, és eladta 1 évre rá pont a piac összeomlásakor 500-ér isteniként, úgy, hogy válogatott volt előtte és kb 10 csillagért keresett 10k-t ami nagyon jó. előtte fél évvel 2-2.5 milláér ment volna el. corm (liverpoool reds) pedig jó időbe kezdett el pénzt kersni ami most egészen a 2-od osztály kapujába repítette őt. (sajnos inkább lentmaradt a 3-adba mert erős volt neki a 2). persze ő jól csinálta. a csoportomba pl volt egy csapat coca_cocl (végre feljutott) akinek 2 szezonnal ezelőtt még 2.5 millája volt és sikerült neki egy hetente 65k-t kereső csapattal még 2 szezont az osztályunkba töltenie. most felment 4-be, de már nincs pénze. ha most előbb feljutott volna akkor most a 3-adba lenne kb ugyanott ahol a liverpoool reds

Új hozzászólás Aktív témák