Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolli

    addikt

    Na, uraim, utánfutó nagyjából megpakolva, holnap kora reggel irány a Duna. Egy kis családi kemping, foci-peca versennyel egybekötve :DDD

    Vasárnap kora délután jövök. Szombati meccsemre habókra csináltam csapatot, edzés előtt :Y

    De tulajdonképpen mind1, szinte tutti, hogy kikapok, de azért szorítsatok, ha gép közelben vagytok :DDD

    Ellenfelemnek brutál védelme és támadása van. A kp-ja is elég jó, igaz egy kp-ja sérült, egy szélsője meg eltiltás alatt van, de szerintem saját pályán is közel azonos erőt fog felvonultatni, mint én (ha nem jobbat). Múlt héten bot csapattal meccselt, így ott nyilván PIC-elt.

    Tehát 99,9%, hogy szétszedi a fiaimat :DDD

    Próbálkozom az első félidőben egy 4-5-1-es amolyan "hátha kapok egy SE-t" felállással, majd a második félidőben beállunk 3-5-2-be, egy oldalas támadásba. Persze ha nem szól közbe egy sérülés, kiállítás stb...
    Fogalmam sincs, hogy hozzák-e a fiúk az eredményt, nem tudom, milyen edzésük lesz.
    De nagyon-nagyon sanszos a vereség.

    Dolby:szerintem nálam ez már megszokás kérdése. Amikor kicsi (kisebb) szurkoló táborom volt, az idegen nemzetközi meccseimen sokkal több néző volt. Most az idegenbeli meccsemre kaptam:
    2011-09-21 (11/46) A csapat lejátszott egy mérkőzést. A jegyeladásból befolyt összeg 3 175 eFt.

    Hazai nemzetközin közel annyi, mint amikor a fentiből levonjuk az 1,2 millát. Hazai magyar meccs nem tudom, mennyit hozna a konyhára.

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák