Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littlelion21

    addikt


    Sziasztok!

    Két témával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni:
    hangkártya és hangfal.
    A szoba és a gép elhelyezéséből adódóan hangfalból nem kell 5.1-es rendszer, 2.1-ben gondolkozom. Én a Philips MMS231 2.1-es hangfalszettre gondoltam, igazából semmit sem tudok róla, az ára (8000Ft), és a hagyományos Philips minőségbe vetett bizalom szól mellette. Hangkártyát ennek megfelelően szeretnék, a lényeg hogy ezt ki tudja majd hajtani, és egy későbbi bővítés reményében valami jobbfajta 5.1-es rendszert is.
    Bár ez még csak ötlet, ha valaki tud jobbat ne fogja vissza magát, írjon. Még annyit, hogy a kártyára úgy 7-8 ezret, a hangfalakra max. 10 ezret tudok költeni.
    Előre is köszi!

  • littlelion21

    addikt

    Erről a hangkártyáról mi a véleményetek?
    Nem kell nekem hangorkán + ilyesmi csak szóljon relatíve normálisan.
    És mégiscsak Philips(8000Ft)... Vélemény? Ja, és köszi az előző gyors válaszokat! :R

    Philips PSC705 belső hangkártya részletes adatai:
    Seismic EdgeTM - kiváló teljesítményû 5.1 csatornás hangkártya a számítógépes játékokhoz
    Az Acoustic EdgeTM és Seismic EdgeTM kártyák jellemői: Az első hangkártya, amely 5.1 csatornás lejátszást tesz lehetõvé bármilyen alkalmazás esetén (MP3 hangformátumok, audió CD lemezek, zenés videofelvételek, mozi- és játék-hangsávok, MIDI szintézis, interaktív zenei alkalmazások, és internetes folyamatos audióátvitel).
    Elõször teszi lehetõvé bármilyen játékprogram esetén az 5.1 hangcsatornás lejátszást hat különálló audiócsatorna alkalmazásával.
    Három lejátszási üzemmód kompatíbilis DVD lejátszó-szoftver esetén.
    Két hangsugárzós QSurround virtuális 5.1 csatornás lejátszás.
    Dolby Digital DVD lejátszás 4- vagy 5.1 csatornás hangsugárzókkal.
    QMSS kibővített DVD lejátszás személyi számítógépes és házimozi környezetre optimalizálva.
    Egyedülálló QMSS algoritmus, amely elemzi a sztereó hangzást és a hangeffektusokat a megfelelő hangsugárzó pozícióra helyezi.
    Hatékony működés sztereó vagy Dolby Prologic hangzással. Nem szükséges dekóder.
    Növeli az összes külső digitális (csak Acoustic Edge) vagy analóg forrás (TV, VCR, DVD, set-top doboz) teljesítményét.
    Nagyteljesítményű hardvergyorsítás a ThunderBird Avenger hangfeldolgozó chippel.
    Akár 96 egyidejû 3D adatfolyam (a legmagasabb érték az iparágban).
    3D algoritmus a 2-, 4-, 5.1 csatornás hangsugárzókhoz vagy fejhallgatókhoz.
    DS3D, A3D 1.0, EAX 1.0, EAX 2.0 és I3DS2 kompatíbilitás

  • littlelion21

    addikt

    Valaki segítsen!
    Vásároltam egy Philips Seismic Edge típusú hangkártyát, tudom,h nem mai gyerek de sok helyen sok dícséretet kapott. Ott a probléma,h a gyári CD-én NINCS driver xp alá, pedig a dobozára ráírták. A driverzone.com-ról próbáltam, +máshonnan is, de hiába teszem a slotba, az eszközkezelőből hiába próbálom ráerőszakolni a drivert, sehogyan sem akarja felismerni. Már a kódjelével is kavarás van, ez elvileg PSC705, de a netről leszedett 705-ös driver az Accoustic Edge-é. A 704-es a Seismic Edge-é de azt sem ismerte fel.
    Tudna valaki egy tutira működő driver-linket nyomni, vagy 1általán valami megoldást a problémámra?
    Előre is köszi!

  • littlelion21

    addikt

    Üdv!
    Nos ez nem konkrét probléma, de erre jobb topicot nem találtam...
    Az aláírásomban szereplő gépbe szeretnék venni vmi olyan hangkártyát, ami nem eszi meg a prociidő 20%-át (mint az alaplapi), ebben kérném a segítségeteket. Max. 10-12-ret tudok rászánni, nem lényeg a csúcsszuper falbontó világbüntető hangminőség (eddig is megvoltam az integrálttal), csak mondjuk a TDU-ban néha-néha elég idegesítően beröccen a játék - 640x480-ban low beállítások mellett is, így az ok valszeg a szar alaplapi hang lehet, és ezt szeretném kiküszöbölni.
    A Philips Psc705 Seismic Edge jó erre a célra?

  • littlelion21

    addikt

    Csak tudnám, h mitől kiemelt téma, ha ilyen szinten b*sznak az emberre... Talán kiemelten sz*rnak a problémájára...?

Új hozzászólás Aktív témák