Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mydgard

    tag

    Csao!

    Egy olyan problemam adodott, hogy bedoglott a jack csatlakozom. Ezert ugy dontottem, hogy veszek egy kulso hangkartyat, nevezetesen egy Roccat Juke-ot. Letoltottem a driveret a hivatalos oldalrol. Nos a driver 2014.07.25.-i, amiota hasznalom igen gyakoriak a kekhalalok. Ez a driver baromira nem kompatibilis a Windows 10-zel, hisz eleve elotte keszult, mielott az op rendszer megjelent. Szoval eleg nevetseges, hogy a gyarto nem tud mukodokepes drivert felrakni, nem frissiti. Most van egy konkretan problemasan mukodo hangkartyam, ami egyreszt iodnkent crasheli a rendszert, masresz jobban-kevesbe de recseg tole a hang, jatekok, videok stb. Ez igy teljes K.O. Valakinek ezzel kapcsolatban lenne otlete vagy mas is utkozott ebbe a problemaba?

    Temek info

    HP Omen 15 | Intel® Core™ i7-10750H | NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Max-Q | 16GB DDR4 | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

  • Mydgard

    tag

    A Roccat Juke-ot elpasszoltam. Viszont mostanaban jol mukodott az alaplapi Realtek a laptop jackjen. Leszamitva, hogy wifis netnel recsegett, kabelesnel jo volt. Tegnaprol mara a bal fules megint ugy dontott, nem szol, akarhogy varialok a jack csatlakozoval.

    - mar 2x vittem szervizbe, mindket alkalommal mukodott. A sajat es masik fules is.
    - a fulesem jo
    - a driver jo, olyan is volt amit driver updater szedett le, most gyari Realtek driver van fent.
    - Win 10
    - az NVidia driver most a novemberi, eggyel korabbi, mert arra is gyanakodtam, hogy az kavar be.

    Szoval eleg erdekes szitu. Most megint rendeltem egy komolyabb, USB-s hangkartyat, mert kieget, hogy allandoan problema van a hanggal.

    HP Omen 15 | Intel® Core™ i7-10750H | NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 Max-Q | 16GB DDR4 | 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Új hozzászólás Aktív témák