Új hozzászólás Aktív témák

  • VargaI

    senior tag

    hi!
    látom sokan vágjátok a témát

    nekem is hasonló a gondom, iuvcr-rel veszek fel és hiába a masterstream az audio, akkor is elcsúszik a hang a képhet képest,de szerintem virtualdubmoddal néhány probálgatás után elég jól be lehet löni az audio/video szinkront,ha az elején nem csúszik de a végére meg már elcsúszik,akkor ez általában bejön :
    video fülnél beállítod a directstream copy-t(hogy ne tömörítse újra az egészet) és a frameratet növeled ill. csökkented attól függően, hogy késik vagy siet a video a hanghoz képest, persze csak századokat vagy ezrdeket!!
    vmi hasonló módon: 1 órányi anyagnál 1-2 mp-s csúszásnál:25.000-ról 25.020 vagy hasonló addig kell állítgatni míg elég jó nem lesz

    de ha belegondolsz ki lehet számolni a pontos késésből is, mivel 1 mp adott, hogy hány frame-t tartalmaz, pl 25, és tudod hogy hány frame összesen az egész videó, azt megnézed, hogy mennyi kellene, hogy legyen és elosztod a kettőt, ergo megvan az új framerate-d

    remélem segítettem vmit jó próbálgatást :D
    jó móka ez :DD

    [Szerkesztve]

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Új hozzászólás Aktív témák