Új hozzászólás Aktív témák

  • bocitehen

    csendes tag

    Sziasztok,

    nem tudom jo helyre irok-e, de mivel vegelkeseredesben vagyok megprobalom... :) kerestem mar a problemara a ph forumon belul, kaptam is egy kerdest, de nem volt valasz...

    kovetkezo a problema: van egy ADSL internet amire egy wired adsl router csatlakozik es ez ossze van kotve egy wireless normal routerrel hogy legyen wireless halozat (tudom marhasag, de ez van... elottem valaki ezt muvelte...)

    mindket routert reset-eltem, majd beallitottam a szolgaltatotol kapott adatokat az ADSL routeren, es engedelyeztem mindket routeren a DHCP-t, minden egyeb "disabled")

    az internet megy minden gepen, bejonnek az oldalak, de pl. a yahoo-n bejelentkezes utan nem lehet megnezni a maileket... kattintok... loading... s azzal annyi...

    vagy pl van egy asp-ben irt site, azon valamit ki akarok listazni, kilistazza az elso tizet, mikor nyomnam hogy next semmi... azaz loading...

    vagy pl nem tudok a mobile.de-n keresni...

    de van egyetlen egy laptop, amin mukodik, bar lassan, de legalabb mennek...

    mindegyik laptop ugyanazt a beallitast kapja, gyanakodtam h vmi virus van a hatterben, leformaztam a vinyot az egyikben, ujraraktam a rendszert... de csak nem megy...

    most szerencsetlenek ha meg akarjak nezni a mailjuket bedugnak egy mobil internet kutyut, s azon mennek a dolgok...

    hol lehet a problema? miben kulombozik egy 3tier oldal egy normaltol, mar ugy ertve h HTTP/HTTPS protokollon jonnek be nem?

Új hozzászólás Aktív témák