Keresés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    Minap dontottem, memoriat veszek. Felhivtam kedvenc boltomat, a Multimedia Tower-t (Debrecen), mondom CAS 2 memoria kellene (egyeb parametereket mellekelek), mondjak nem tudjak, hogy milyet adnak el. Mondom nekik, az ciki, mert lassulok tole, nincs valasz. Mondom nekik naivan, hogy ha megveszem, es kiderul, CAS 3, visszacserelik-e; azt mondtak, nem. Meg naivabban mondom nekik, viszek progit, ami teszteli a memoriat, azt mondjak, arra nincs kapacitasuk. Az alapjan, amit latok, ez persze nem igaz, csak eppen sz**nak a vasarlora.

    A meg nagyobb baj az, hogy mas helyeken sem jartam tobb eredmennyel.

    Azota is 64MB RAM-om van.

    prohardver vendég

  • guest

    veterán

    A minap RAM-ot szerettem volna venni gépembe. Felhívom kedvenc boltomat, a debreceni Multimedia Tower-t, és mondom, mi kellene, de ha lehet, CAS 2 legyen, mert különben lassulok.

    Válaszukban kiemelték, fogalmuk sincsen mit adnak el. Naiv kérdésemre, hogy ha beletrafálok egy CAS 3-ba, becserélik-e azt gyorsabbra, megnyugtattak, hogy nem. Még naivabb kérdésemre, hogy esetleg helyben tesztelnék-e a modult egy általam vagy saját maguk által biztosított programmal, azt a választ kaptam, nincs kapacitás. Ami szemlátomást nem igaz, egyeszerűen sz**nak a vásárló fejére.

    Debreceni Wintech sokkal korrektebbül közölte, hogy CAS 2 nincs, nem is lesz. Készüljek fel, hogy nemcsak lassulok majd, hanem fagyok is, ha a régi és az ő általuk egyébként jutányos áron kínált új modult mixelem.

    Ma is 64 MB RAM-om van.

    prohardver vendég

Aktív témák