Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz Gsx-rr #96945 üzenetére

    Semmi baja nem lesz, ha vár vele nincs annyira meghúzva... :N Akár mennyire törődsz az autódal mindig lehet rá költeni... Hiába vigyázol rá... Attól valaki lehet igényes ha nem nyalja a kocsiját és nem arra költi az életét... De tőlem mindenki azt csinál amit akar... :D Csak azt mondtam hogy nehogy már egy ilyen karcolás miatt ne menjek el valahova... Akkor te ha meghúzod a kocsidat pl. egy külföldi nyaralás alatt vagy előtt akkor hazajössz közbe vagy el se indulsz... :B

    [ Szerkesztve ]

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Gsx-rr #96945 üzenetére

    Nem várok. Az egyik fényező január vége előtt nem tudja vállalni, viszem a másikhoz. Mindenképp megcsináltatom hamar.

    (#96947) Woodslave
    Én csak késésben voltam és kapkodtam. Ebből kifolyólag egy villanyoszlopnál nem vettem számításba, hogy a fa szerkezet beton alapja szélesebb, mint maga a fa oszlop és kicsi lett az ív. Idióta... :W

    Akkor te is megtapasztaltad ezt. Erőnöveléshez nem értem mi a lópikulának kell ennyire alacsonyra belőni a terhelést. Persze azt mondják, hogy ha így csinálod és folyamatosan fokozod a terhelést, akkor a "lendület magával visz" és átlendülsz a holtponton. Azon a holtponton, amihez eljutottál valószínűleg, mivel új tervbe kezdtél. Csomószor hallottam ezt már és sose vettem így vissza, mert türelmetlen vagyok. Lehet ezért áll meg mindig a progresszió nálam. Nem baj, ezt most végigcsinálom ahogy a terv mondja és nem okoskodok bele. Kivételesen. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák