Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani82

    senior tag

    válasz HussarF #83178 üzenetére

    Nem, ez a hagyományos myprotein.com lesz, csak végre lesz hivatalos magyar verzió. Tehát ugyanúgy kintről tudunk rendelni, mint eddig, csak kedvezőbben lényegesen.

    Dicker: Igen, én is sales-el foglalkozom több, mint 10 éve :) Azért nem megvalósítható, mert ha itthon lenne raktár, személyzet, salesreps, hostessjányok, meg a 27% áfa, akkor nem ennyire jönne ki a szajré és mivel a prohardver fórumon kívül sztem még 3 ember ismeri a márkát az országban, egyelőre nem menne.
    Egyelőre most elkezdenek végre kicsit befektetni az itthoni piacba marketing szempontból. Reméljük lesznek jó akciók, esetleg expók, megjelenések.
    De a hostesseket azért lecastingolhatnánk valamikor, max azt mondjuk hogy majd értesítjük... ;]
    Egyébként gondolkozom, hogy lehetne megoldni elkerülve az adófizetést, amikor annó probálkoztam sehogy sem tudtak olyan árat adni, hogy ne jöjjön ki drágábbra. Főleg, hogy pl az Impact Whey esetén ami az abszolut topseller a maximális kedvezméyn 5% amit adnak a nagykereknek.

    Pyton: sorry, hogy nem értem haza, de szerintem így jobban is jártál, mintha én adom oda szétizzadt edzőcuccban acetonszagúan a ketozistól :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák