Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Dani82 #56435 üzenetére

    én mostanában szoktam figyelni a csiliben őket, és egyet kell értenem veled. megy a haverkodás, de olyan igazán senki sem hajtja ki az edzett ember belét. viszont mostanában ott edz a sára gyuri is, nah ő biztosan jó edző, de úgy vettem ki a szavaiból, hogy már nem foglalkozik személyi edzéssel, inkább a táplálkozási tanácsadás vonalat erőlteti.
    anno még egy másik teremben ő mutatta meg hogyan is kell rendesen oldalemelni, de már nem hinném, hogy emlékszik rám :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • rwin5

    őstag

    válasz Dani82 #56435 üzenetére

    Én ezzel nem értek egyet.. Régen én is ilyen voltam a külsővel kapcsolatban. Egyetem előtt elkezdtem egy sportoktatói OKJ-t ahol bejött gimnasztikánál egy kb 160 centis 90 kilós nő. Elkezdte a storyját, hogy 20 évig élsportoló volt stb stb stb, én alapból gúnyolódó típus vagyok, nevettem is magamban, hogy persze.. Aztán folytatta, hogy utána asztmás lett és olyan szteroidos gyógyszert kap rá amitől csak szaladtak fel rá a kilók.. És gondolkoztam végülis nem oktathat? 20 évig benne volt a sportban edzősködött stb, nem kurva mind1 hogy néz ki? De.. Én pl, teljesen leszarom, hogy-hogy néz ki az edzőm (már ha lenne), úgysem az ő testével fogok hazagyalogolni a teremből.. ha van kellő szakmai tapasztalata, tudása, és tényleg nem úgy edz le, hogy odabasz egyet, hogy itt a kézisúlyzó csináljad ezt meg azt, hanem végig követi a fejlődésed, ügyel a gyakorlatok pontosságára akkor ki a tökömet érdekeli a külső? Szerintem az évek tapasztalata fontos.. Szántó Öcsi bácsi 60 év felett van, szerintem egy homokzsákot nem bírna felemelni, mégis kb MO-n a legjobb boxedző, akkor most ilyenkor mivan :F

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Dani82 #56435 üzenetére

    Semmi gond nem lenne a GFlex-szel se, ha értelmesen csináltatnák az emberrel, én a nyarat azzal edzettem végig és fejlődtem tőle, csak az a baj, hogy egy átlag felfüggesztéses edzés kimerül a 10 fekvő, 10 evezés, 10 széthúzás, 10 guggolás körökben, ez így meg semmit nem ér. Simán össze lehet válogatni a gyakorlatokat úgy, hogy érjenek is valamit, csak ahhoz foglalkozni kellene az ügyféllel, meg személyre szabni a programot.

    Amúgy ha már személyi edző téma... Elég húzós összegeket írtok, ennyi pénzért én tuti elmennék a HITS GYM-be inkább, Radnaiék eléggé jó hírnévnek örvendenek. Tudom, tudom, crossfit, buzis, blablabla, lépjünk túl ezen. Valószínűsítem, hogy nagyon sok dolgot lehetne tőlük tanulni.

    (#56438) Dexar00
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák