Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Yeffy #17447 üzenetére

    Nem (csak) nekem kell nekiállni, hanem minél több embernek. Ez is olyan dolog, hogy elmondod az átlagembernek, hogy eddzen és kajáljon normálisan, ha eredményt akar, és csinálja így meg úgy, meg amúgy, mert az a helyes módja. Aztán megtanulja, rájön, hogy "így tényleg jobb bazzeg", és továbbadja másoknak is.

    Ugyanígy ha meglátod, hogy valaki szemetel, rászólsz, hogy nem kellene, illetve a lehetőségeidhez mérten te is próbálod megelőzni, tenni ellene. Aztán talán a másik is ráeszmél, hogy tényleg jobb, ha nem szemétben taposunk nap, mint nap, és lehet, hogy ő is rászól majd a másikra és így tovább.

    Szó sincs arról, hogy 1-2 embernek kell megváltani a világot. Persze mindig lesznek parasztok, meg ez egy hosszú folyamat, csak arról van szó, hogy nehogy már nekem kelljen elmennem valahonnan, ha én nem akarok mocskot magam körül (legyen az utca, edzőterem vagy akár az ország), hanem tanulja meg a bunkó, hogy mi a helyes és ha nem tetszik neki, akkor menjen ő elfele :)

    "Sok kicsi sokra megy".

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák