Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz GemeriReem #170696 üzenetére

    Azért szerintem ennek ahhoz is köze van hogy az "évek" alatt beért az izomzatod .

    Én nem végzek komoly termés edzést de sokkat ugrott az erőszintem az elmúlt 10 évben . Volt hogy hónapokat hagytam ki . Három hónapja kezdtem el újra edzeni nagyon erős nyak lapocka fájással . Érzésre olyan 80 % megmaradt másfél évvel ezelőtti szintemhez képest .

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

  • D1Rect

    félisten

    válasz GemeriReem #170696 üzenetére

    Nekem több évig tartott rájönni, hogy a neten keringő információk jelentős része egyszerűen nem igaz, ha nem koxolsz hozzá.
    Talán annyi szerencsém volt, hogy mindig lesz@rtam az "agy-izom" kapcsolatot, mert sose értettem, hogy ez mit is akarna jelenteni(a mai napig nem tudom) és "egoból" nagy súlyokkal játszottam, nem mindig teljesen szabályosan.
    Legalább 10 évig nyomtam úgy fekve, hogy nem is tudtam fekvenyomni.
    Most se tudok, biztos lenne még tartalék normális kivitelezéssel.

    Long story short: a poweres vonal(+kardio) szerintem teljesen valid, valódi adatokkal lehet dolgozni és sokkal kevesebb az "érzés" a "szabályos kivitelezés" az "agy-izom" és hasonló megfoghatatlan ezoterikus dolgok. Van súly, meg van, hogy meg tudod-e csinálni.
    Reális, objektív célokat lehet kitűzni, amik megvilágítás, hangulat, töltöttség, meg minden "ránézés" mentes.
    A pihenőidők meg a gumicukor felejtős, nem fogok órákat kempingezni a teremben.

    A rendszeres kardio pedig kell, igen kardio.
    Ha valaki nagyon nem tud hízni, az hagyja ki, mindenki más meg így járt.

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Új hozzászólás Aktív témák