Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz moma #167942 üzenetére

    A vegánság az egy ideológia (azt mondja meg mit ne egyél elvi alapon s ne hordj bőrkabátot, ne legyen bőrcipőd, kanapéd öved stb) a téné meg egy étrend (teljes értékű nem feldolgozott ételeket egyél, lehetőleg növényi eredetűt). Vegán ehet cukrot, fehér lisztet, oreót, sima tésztát, olajban süt ki kaját, prézlivel ránt, kamuhúsokat eszik, stb. Ezek nagy részét egyébként a topiklakók is kizárják, nyilván :) ez pl vegán de nagyon nem téné vagy egészséges :)

    Nekem bevált - a váltás elsősorban egyéni egészségügyi nézetek miatt volt, e mellett a célom az volt h a testépítést, izomépítést, szálkásítást az eddigi saját amatőr szintemnek megfelelően tudjam tartani, ami sikerült. Kajára nem költök többet (már ha /kcal nézem, mert a váltás elején eléggé megnövekedett a bmrem is s sokkal több kcal kell szintentartáshoz, tekintve akkor kezdtem el először tömegelni másfél év diéta majd szálkásítás után s sokkal több izom van azóta rajtam) s időben se feltétlen sokkal több MOSTMÁR amit rá szánok most h van jópár gyors bevett ételem amit rutinból összedobok hétköznap. Hétvége gyakran a kísérletezős tanulós + meal prepes nap, akkor kicsit több időt tudok rá szánni. Az elején sokkal több idő elment a kajakészítésre, az biztos :)

Új hozzászólás Aktív témák