Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz kicsiogre #167806 üzenetére

    Hát egy szobabringa valóban unalmas tud lenni, ha nem hajtod meg. Amikor A-B távot teszel meg a városban, eleve nem teheted meg, hogy nem figyelsz.
    Mivel van teló/tablet tartó a tekergőn, volt hogy közben betettem egy zenés klippet, vagy odalestem milyen mesét néz a kölök :D De ha javítani akartam az időmet (közben lehetőleg 175-ös pulzus alatt maradva) úgysem képernyőt néztem, hanem a bringa visszajelzését (mivel ez nem ergométer (amit 2x ennyiért árultak később) nincs benne olyan program, ami célpulzushoz igazítja a nehézséget, de legalább örvényáramú/mágnesfékes azaz csendes).

    Mentálisan amúgy szerintem a futás, kerékpározás inkább oldja a feszültséget kicsit kiüríti a fejed (ennyiből nem is baj, hogy unalmas) a core + felső testes és "passzív" (2-4 percig kitartott) gyakorlatok meg javítják a hangulatot. Itt kivétel a horse stance, ott 2:00-2:05-nél kész vagyok, de nagyon feldob.

    moma
    Abszolút szubjektív vélemény. Ha másra is tekintettel akarsz lenni, inkább a kesztyű, mint az érdes tenyér. Vacak kerékpármarkolatnál is kialakul kesztyű nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák