Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz benfolds #166647 üzenetére

    Nálam egyértelműen túledzettség és nincs egy kezdőpont, hanem ahogyan megsérülsz - és ha szerencséd van - akkor az elején ez még egy elviselhető, kisebb mértékű fájdalom, ami egyre komolyabb lesz és a végén már nem csak az edzéseidet, de a mindennapjaidat is megkeseríti.

    Amit te leírtál, az nekem eléggé tipikusnak tűnik teniszkönyöknek, olvass utána, de ott találkoztam több helyen is olyan leírással, hogy akár egy pohár megfogása és komoly fájdalommal jár.
    Kicsit leegyszerűsítve, a golf a könyöknél a belső részén, teniszkönyöknél viszont a külsőn jelentkezik a fájdalom.

    Nem akarlak rábeszélni a bandázsra, csak a tapasztalatomat írtam le, de vannak 2-3 ezer forintért is jók, egy próbát akár meg is érhet.
    [link]
    [link]
    [link]

    A lidl-ben kaphatókat nem ismerem. Még annyi, hogy mint írtam, direkt választottam olyat, aminek én szabályozom szorítás erősségét és éppen ezért nem is bíztam azokban a bandázsokban, ahol különböző méretek vannak a könyök, felkar, alkar vastagságának megfelelően. Ott elég eltalálni hogy neked melyik méret a megfelelő, meg mindig húzgáld fel, le, számomra nem volt alternatíva.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák