Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Angel2014 #165094 üzenetére

    en nem trollkodasnak szantam es nem annyira az elozo hozzaszolasodra irtam hanem ezt mar evekkel ezelott megfigyeltem, egyik hszben meg a fel birkozo valogatottat te edzed utana meg vmi bagatel kerdessel jossz. :S
    egyik kommentben a Vida az egyik legjobb haverod a masikban itt kerdezoskodsz h hogy fogyjal, mit egyel, mehet-e a parizeres szenviccs ha csak keveset eszel meg ilyenek. akkor is irtam kb h menj el a Vidahoz, kinevel tucatnyi vilagbajnokot, neked is fog segiteni ha akkora haverod ingyen is. ugyan ez a szivbajodra, menj el a Vidahoz, es kerdezd meg, menj el az orvosodhoz es kerdezd meg, majd o eldonti h milyen vizsgalatot vegezzen el rajtad, mi szukseges egyeltalan. ilyen jellegu kerdeseket felesleges neten feltenni mert annyira fuggenek a konkret esettol h altalanossagban erre jo szivvel nem lehet valaszolni. megis honnet tudna itt barki h konkretan mi a baja a szivednek. vagy h epp 50 eves vagy, 40 vagy 60. mikor mi hangzik jobban az aktualis helyzethez azt mondod. hol 200 kilot nyomsz fekve hol 120at stb. viszont ha az orvos megvizsgal akkor ott nincs kamu, latja hany kilo vagy, azt is h a 180 kilo testsulybol 158 kilo izom, 90 vagy 30. nem allitom h minden orvos sportszakerto, de arra biztosan eleg h iranyba rakjon, vagy esetleg tovabb kuldjon a kerdeseddel egy sportorvoshoz mondjuk.
    szoval kb ez lenne a legutolso hely ahol szivbetegseggel (meg ki tudja meg mivel, mert ugye nemreg meg arrol panaszkodtal h a korhazban kis hijjan kinyirt az orvos vagy az apolo, es felig lebenultal stb /pontosan nem emlekszem mar sorry) kerdezoskodjek h milyen terhelest bir meg el a szervezetem.
    ez a hsz detto nem trollkodas volt sem beszolas, es tolem nyugodtan varhatod mastol is a valaszt es cselekedhetsz ugy ahogy neked tetszik. de ennel joszivubb segitseget nem lehet neked adni szerintem.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • t256

    őstag

    válasz Angel2014 #165094 üzenetére

    Néhány személyi edző van, aki csinál felmérést. Persze nem a terhelhető állapotodról hanem hogy hol tartasz edzettségileg. Tehát hány kört tudsz megcsinálni azon a 4 gépen, amit elfoglaltok. :DD

    Viccet félretéve nehéz olyan edzőt találni, aki erre is figyel, illetve van erre képesítése. Az OKJ edzőképzések botrányosak.

    Én csak olyan edzőhöz mennék, akinek van versenytapasztalata és jó a fizikuma. Mit tanuljak egy olyan edzőtől, akinél jobban nézek ki?
    Kivétel persze, aki már idős, ezért abbahagyta az edzést és kizárólag edzősködik.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák