Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #165091 üzenetére

    Ezt nem trollkodásnak szántan ellenben a te hozzászólásod az lett...

    A kezdést akartam kérdezni és annak az intenzítását..

    Szív miat pl a CK emelkedést amit az izomláz is ki fog váltani.

    Menjen e kardió egyből stb stb..

    Itt volt szegény gesztesi ott volt az életvitele a sok stressz az egész napos munka a rohangálás , mellette elkezdte az edzést a meccában hirtelen fogyott is sokat és sajnos edzés után elment..ami lehet pont az edzés is okozott.

    Ilyenkor az edző csinál e felmérést az terhelhető állapotodról ? Kérdezi e a napi életviteledet és étkezésed az edzés előtt?

    Szóval akkor te azt mondod csináltassak egy terheléses EKG -ét és kérjem ki a kardiológus véleményét?

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • Angel2014

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #165091 üzenetére

    Itt nyilatkozott Kövér Georgina mi okozta Czibók Laci Halálát...

    Jóval rosszabb volt az egészségi állapota, mint amiről én tudtam, nem is agyvérzésben ment el, hanem a keringése nem bírta. (…) Szívének bal fele megnagyobbodott, már csak 25 százalékon működött” – vallotta be barátnője. A folyamatosan mély altatásban tartott, egykori ÉNB-sztár szívritmus zavarral született, amit egész életében kezeltek, egyszer újra is indították a szívét.

    Mellé ment gondolom a súlyzós edzés is és a tesztoszteron is gondolom..

    Nálam ugyan ez a probléma .

    71 éves nagybátyámnak 7%-os szívműködéssel gyereke született egy 28 éves nőtől. mondjuk neki 2 pacemaker volt beültetve , már nem él elvitte a szíve de sokat segített rajta hosszú évekig a pacemaker ezt nem értem miért nem csinálta meg Czibók Laci is ...

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák