Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz atee_13 #165054 üzenetére

    Habzik, viszont emlékeim szerint jól oldódik. A Buzz azért elbírja a turmixgépet. Remélem nem lesz tőle bajod.

    (#165053) Dinter

    Most kb ott tartok én is. A kijárási korlátozás alatt sikerült nem elszállni a kajálással, szóval már nekem is csak a hasamon van egy kevés zsír. 185 cm/ 87,7 kg vagyok most.
    Engem ez már nem zavar, elkezdtem tömegelni.
    Lehet anaerob edzéssel el tudnád tüntetni.

    Pénteken edzettem 3 hónap után először. Érdekes, de már izmosabb vagyok. Tónusosabb, ugyanakkor szálkásabb. Pedig csak egy átmozgató jellegű teljes test edzés volt kis súlyokkal.

    A mostani tervem 3 edzés hétköznap, valamint egy anaerob edzés futógépen minden hétvégén.
    Hosszabb távú tervem egy olyan étrend és fizikum, amit hosszú évek alatt tudok tartani. Folyamatos jó forma. Nem behízós tömegelés és kemény diéta. Naturálban szerintem ez a reális cél a dolgozó embernek, akár család mellett is.
    Heti egy csaló étkezés belefér.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

  • Lavar

    aktív tag

    válasz atee_13 #165054 üzenetére

    Marathontimeból a Protein Time-ot próbáltad? Neked is qrva szarul oldódott?
    Citromos-sajttorta íz egész kellemes egyébként belőle, de vízben is 1 centis csomók maradnak, botmixert (habverőt) használva. Csak shaker rázással pedig lehetetlen feloldani normálisan.
    Így itthonra jó, de ha majd terembe újra kezdek járni, már valami jobban oldódót választanék.
    (Scitec, és ON a top eddig, de most talán kipróbálom a nutrit meg a gymbeamet.)
    3 ezer/kg-s áron jó vétel volt, de nem venném meg újra, ennyiért sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák