Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Radnix #149337 üzenetére

    A diétát jól bírom, többször volt, hogy pár hónap alatt lement 25-30 kg, persze víz, izom, zsír, ment minden, akkor ilyen 4-500 kcalt toltam naponta minimális proteinnel és persze nem is edzettem. Ha nagyon megfeszítettem magam, akkor 100-110 kg között tudtam tartani a tömegem, de annyi szenvedést nem ér a dolog, legalábbis nekem. Mondjuk 100 kg környékén meg szokták kérdezni, hogy rákos vagyok-e, mert akkor olyan 80 kg-nak nézek ki kb. az átlagos laikus szemében.

    A forma, amit el tudnék fogadni, az mondjuk egy strongmanre készülő, félig off-season Hafthor Bjornsson.

    Persze nem 206 centivel és 190 kg-val, hanem az én törpe 185 centimmel és mondjuk 115-120 kg körül. Az izomtömeg hamar meglesz, azzal sosem volt gondom, inkább a karcsúsítás lesz nehézkes. Ez a 2000 kcal / 250-300 gramm protos diéta könnyen tartható, de kell pár hónap, amíg "termőre fordul", mert egyelőre a másfél hónap alatt 6 kg-t gyarapodtam tőle (129-nél kezdtem edzeni, most 135 vagyok). :D Persze oké, mindenhonnan olvad a zsír, a derekam és minden más is apadt, de ugye, azzal, hogy újra elkezdtem edzeni, az izomsejtek újra felveszik a vizet rendesen, megtelnek, meg anabolizálnak meg beépítik a proteint, meg minden, de ezt majd Zola apó elmagyarázza, hogy ilyenkor ez hogy is van tudományosan. :)

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák