Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz AsakuraDave #143621 üzenetére

    nem arról beszélek,hogy hopp egy stana és másnap profi fekvenyomó vagyok,hanem azok akik ezt csinálják csak naturálba elpattana náluk valami és szúrnának 90% ban biztos vagyok benne hogy rekordokat csinálnának vagy közel azonosakat.

    Én meg nem amíg nem csinálják meg addig az nem eredmény.

    Honnan tudod,hogy a körülötte lévő is cuccolt? Elvileg aelod full natty versenyébe bekerült egy kokszos tag aki meg is nyerte,szóval erről annyit hogy egy "ligába" mindenki ugyan olyan tiszta vagy "kokszolt".

    Mert nincs élsport teljesítményfokozás nélkül. A full natty versenyről meg annyit, hogy senki nem az az IFBB-n belül. Még a bikinisek sem. Ezt veheted készpénznek. Ha a legutolsó Fitbalance versenyemre gondolsz akkor ott meg hatványozottan nem igaz a full natty állításod. A srác meg nem is indulhatott volna az én kategóriámban mivel egy törpe volt és be sem férhetett volna a classic phisique-be :N Szóval ennyit erről.

    Mindegy a lényeg IMO,hogy sok pénz kell hozzá sok mindent felkell áldozni és még ha világ legjobb genetikájával is rendelkezem számomra nem érné meg az egész és szerintem sokan így látják ezt,mármint,hogy a naturál formáért annyit szenvedni nem akar senki akkor már inkább a kokszoshoz de ahoz meg már nincs pénz meg nem mernek.

    Itt senki semmiért nem akar szenvedni. Eredményeket akarnak tegnapra nulla befektetéssel. De ez igaz az élet bármelyik területére. Rinyálnak, hogy ez meg az kéne de senki nem tesz érte semmit csak rinyál és picsog. Qrvára unom az ilyen embereket. Le is építettem az összeset a környezetemből. Mindenki oldja meg magának a nyűgjét baját.

    De ezek csak saját laikus vélemények,nem kell megkövezni mert máshogy látom és gondolom a dolgokat.

    Nem kövezlek meg csak nem látod reálisan és tisztán a dolgokat. ;)

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák