Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Angel2014 #123843 üzenetére

    Nem, te nem vállaltad fel magad, úgy nyitottál, hogy mások képeivel próbáltad magad eladni, plusz mások kocsija előtt pózerkedtél.

    De, raktam fel képet magamról, ennek a topiknak valamelyik előzményében és azóta is inkább az edzéssel vagyok elfoglalva, nem a pofázással. Főleg nem egy olyan topikban, ami laza tartalmú csevegésre szerveződött és nem hardcore szakmaiságra.

    A rangom miért zavar? Majdnem 10 évvel korábban regisztráltam az oldalra mint te és veled ellentétben nem ebben a topikban élem ki magam.

    Én ide vigyorogni járok, de a te megnyilvánulásaid más userek után nálam is elérte azt a szintet, hogy nem hagytam szó nélkül amit művelsz.

    Ezek után csak annyi, hogy én 26 éve edzek és nem hiszem el, hogy te a fél életedet edzéssel töltötted, mert nem látszik rajtad, nem hiszem el a súlyok nagyságát amivel edzel és nem hiszek abban sem, hogy általad ide belinkelt fényképek alapján neked minden komolyabb név a barátod.
    Ha ez igaz lenne, akkor a gyenge genetika ellenére is impozáns izomzattal kéne rendelkezned a sok jó tanács mellett, amit furcsa módon időnként mégis itt kérsz.

    Szóval bennem a kétely megmarad, mert bár nem vagyunk egyformák, de én a mai napig is csak akkor adok valakinek tanácsot ha kifejezetten kéri, te meg úgy osztod mint Mózes a tízparancsolatot.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák