Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Alpachino #119314 üzenetére

    Nézz szét egy teremben. Az egyébként izmos gyúrósok is csak himbálóznak kifelé néző könyékkel, minimális mozgástartományban. Rendesen leengedve, tricepszet megnyújtva, hátrafelé néző könyékkel, felül az összehúzódásra koncentrálva nagyon ritkán látok embereket tolódzkodni. Ha te kivétel vagy, örülj neki, tényleg szarul szokták ezt csinálni. A húzódzkodás a másik tipikusan szarul végrehajtott gyakorlat, a vállak kiesnek az ízületi tokból, a lapockák nem zárnak, púpos a hát, belekalimpálnak lábbal stb. Minimálisan dolgozik a hát ilyenkor. Ez nyilvánvalóan azért van, mert egyébként nehéz gyakorlat mind a kettő. Mármint ha jól csinálod, akkor nehéz.

    (#119315) Angel2014
    Van a Cutlerben Hoist tolódzkodó gép, én nem szeretem. A Hoist gépei nagyon jók szoktak lenni, de mindent nem kell gépesíteni.

    __________________________

    Ez a tabata nagyon mozgatja most a fantáziám. A magas volumen és az extrém rövid pihenő miatt brutális izomfáradást lehet vele elérni, ami mint tudjuk jó dolog. Ráadásul elvileg a rövid, fél órás / 40 perces intenzív edzések maximalizálják a tesztoszteron és a hgh kibocsátást, amit megint nem kell részletezni, hogy miért jó. Plusz ugye jelentős afterburn effektus jellemzi, ami a zsíranyagcserét turbózza. Illetve a rövid pihenők még a szeparáltságot is elősegítik. Lehet, hogy megtaláltam a nekem legideálisabb edzésmódszert? További tapasztalatokra lesz szükségem ezzel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák