Keresés

Aktív témák

  • G.Ogre

    csendes tag

    válasz Kassadin #485 üzenetére

    Lonsdale városrész focicsapatának szurkolói eléggé szélsőséges ideológiával bírtak, ezért vált általánossá az a nézet, hogy aki Lonsdale cuccot hord, az mind náci meg mittudomén. Mellesleg a Lonsdale márka mint olyan az Everlasttal együtt rengeteg sportolót szponzorál kint a kezdetek óta, köztük sok néger meg pakisztáni boxolót is, szóval eleve megbukik a Lonsdale=skinhead tézis. Nemrég elkezdtek tápkiegeket is gyártani, kint eléggé megy.
    Iszonyatos nagy kínálat van Angliában minden sportboltban Lonsdale meg Everlast ruhákból is, alsógatyától kezdve komplett melegítőn át tényleg minden kapható, nincs olyan amit ne gyártanának, nekem a cipők pl kifejezetten tetszettek. Én pulcsikat, pólót fürdőnadrágot hoztam, egyik sem szar minőség nagyon olcsó kint, itthon pofátlanul drága, és a legtöbb kamu...Ruházkodással meg úgy vagyok, hogy sportolónak érzem magam valamennyire, sportosan öltözködök, akinek meg nem tetszik, az bek@phatja. Aki kiszúrna magának, az egy sima galléros-gombos fehér pólóban is kiszúr, szóval nem nagyon izgat :)

Aktív témák