Keresés

Aktív témák

  • Thunder78

    senior tag

    válasz knifemaster #289 üzenetére

    Ezt híjják szívásnak :)
    Én ma voltam két olyan ügyfélnél is routert telepíteni (ADSL WLAN csomag), ahol az ADSL modem még nem volt kinn, de nekünk már lejelentették, hogy minden oké és vihetjük a routert. Aztán az egyik ilyen ügyfelünk kiderítette, hogy az volt a gond, hogy nem vette meg az ADSL modem csomagot és azért nem volt neki.
    Ez idáig rendbe van, de akkor ezeket miért nem tudják elmondani ott, ahol szegény embör megrendeli az internetjét :F
    Másik ilyen észrevétel szintén hasonló témában. Sok embert beetettek azzal, hogy kétszintes családiházban is müxik a WLAN. Csak azt nem tették hozzá, hogy abban az esetben, ha vasbeton födém van, akkor csak azonos szinten van WiFi. Ilyenből is volt már szívásom nem is egy. Aztán a faszinger rajtam követelte, hogy csiholjak neki wifi-t. Mondtam neki, hogy verje le annál, aki eladta neki :)
    Ennyit a T-márkáról :D
    Bocs Corty, de ez kikívánkozott :D

    ''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

  • cortez25

    aktív tag

    válasz knifemaster #289 üzenetére

    A t-com-nak semmi köze az átálláshoz, Ő háttérszolgáltató. igaz ott kerül a rendszerben.
    sajna legközelebb csak kedden tudok segíteni, olyan meghogy technikai akadály ott ahol volt adsl olyan nincs...ez is maszlag. Egyébként a réginek kell az újnak átjelenteni....de az a biztos, ha az újnál is leadod..

    Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

  • helkis

    addikt

    válasz knifemaster #289 üzenetére

    ez valami ördögi kör és úgy tudom elképzelni, hogy megrendeled az új előfizudat szolgváltással, ők elfogadják és mondják, hogy szój a jelenleginek hgoy mi az ábra, te bemész, (bár szerintem elég egy mail is) szólsz hogy szolgváltással elmész onnan.. erre ők elkezdik intézni a dolgokat (lekötnek a mátrixról.. :D) majd szólnak a másik cégnek hogy mehetnek bekötni a saját rendszerükbe téged. te ebből annyit tapasztalsz, hogy 1xcsak nem lesz neted, majd szólsz az új helyen hogy megszakadtál és hozzájuk akarsz belépni és mivel addig nem bonthat a mostani míg a másiknak nincs meg a ''kész'' loginelhető drót addig szerintem nem bontja a mostani.. így születnek a zombie ügyfelek? :D ne aggódj, nyugi.. meglesz az.. haveroméknak is csúszik két hete, most már 15.-re ígérték nekik a bekötést.. őszintén nem tudom mit lehet csinálni ilyen helyzetben, esetleg egyre erősebben csapkodni az asztalt? :F

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Aktív témák