Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz TommyY2 #45695 üzenetére

    Én nem tudom mit gondoljak, ez a dísztárcsa eléggé megosztó kérdés, kérdezz rá 5 év múlva. :DDD eddig nekem sem volt dísztárcsám, a vitarán kipróbálom (több éves projekt lesz), biztosan hülye vagyok, de én adtam neki egy esélyt, hátha...

    2 bakot vegyél, mert akkor nem az emelőn nyugszik majd az autó súlya, amúgy a jobbakat párban árulják, olyan 5-7ezerért már biztosító szögesek vannak, csak olyat vegyél, a többi MÉHtelepre való.

    Igazából minden felni sérül a sótól, nekem az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy mind a téli, mind a nyári kerekek meghálálják ha leszedés után kikavicsozom, lemosom samponos víz+keréktárcsa tisztító+kefe kombóval és az abroncsok oldalfalait befújom habbal. Tovább maradnak szépek és roszdamentesek, az abroncsok pedig puhábbak és rugalmasabbak maradnak. Olyankor én a csavarok menetét és a kerékagy peremét is át szoktam kenni gépzsírral, így könnyebben lejönnek és nem gyógyulnak össze.

    Én kivagyok az ütött súlytól, bocs, nekem bántja a szememet egyszerűen, főleg alufelnin. Mondjuk én elve a félmunkától is idegi alapon vagyok, akkor vagy hozzá se kezdjen vagy csinálja meg rendesen... ;]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák