Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rhymes

    csendes tag

    Ha valakinek lenne egy béta kulcsa a holnapi dzsamburira, adnék cserébe egy Diablo 3 guest pass-t. Akit érdekel, privi.

  • rhymes

    csendes tag

    Nem játszottam még mmo-val ezelőtt, ezt is csak poénból próbáltam ki. A világ nagyon részletgazdag, kidolgozott, és nem utolsó sorban hatalmas. A "single player" küldetés főfonal annyira nem nyűgözött le, a csoportos raidek a gigászi, hegy méretű monsták ellen először szórakoztató, de szerintem hamar unalmassá tud válni.

    Ellenben: második nap rátaláltam a pvp-re, és onnantól kezvde ki se léptem a Mistből, baromi jól eltalálták, az 1000 féle build és felszerelés variáció jó hosszú időre lekötheti az embert. Ha még kitalálnak más játékmódokat a capture-the-pointon kívül, nagyot fog ütni.

    Ezen a ponton eldöntöttem, hogy valószínűleg meg fogom venni a cuccot. De, ekkor találkoztam a world vs. world játékmóddal. Na, attól eldobtam az agyam. Iszonyat élvezetes. Aki átélte a tegnapi csatát a központi térképen a francia szerver ellen, az meg van véve. Elmondhatatlan élmény, amikor 5-600 fős seregek csatáznak egymással és szedik szét alattad a várat. Az ostromrendszer nagyon jól eltalált, a különböző ostromgépek, a pontok elfoglalásának módja, az építkezés, stb., ennél jobban nem lehet csinálni.

    Ha a küldetések meg a világban barangolás nem is annyira feszít, a pvp miatt, elsősorban a WvW miatt, tuti játszani fogok... és Gandara meghódítja a szervervilágot! :)

  • rhymes

    csendes tag

    válasz adamkaa777 #961 üzenetére

    Igen, de nagyon kis mértékben. 12-ről 20-as szintig lépkedtem WvW-ben, közben szereztem új fegyvert is igaz, de csak vagy 50-60-nal nőtt az alap sebzés. Nem néztem, de valszeg a statok emelkednek x-szel szintlépéskor. A hp kb. 1-1500-zal nőtt ennyi szint alatt.

    Még azóta is a játék hatása alatt vagyok, olyan hangulata van a WvW-nek, hogy iszonyat. Csak egy példa: az egyik legnagyobb támadás során a 2-300 fős francia ostrombrigádot nagy nehezen szétvertük Stonemistnél, majd a megmaradt 10-20 fős csapatot a várfalról leugrálva, hujjogva üldözőbe vettük, majd egy rövid hajsza után az egyik domb mögött egy vagy száz tagot számláló kis különítménybe futottunk, és üldözőből üldözötté váltunk, ezek akkora pillanatok Vagy mikor két ellenséges sereg csatázik a völgyben, te pedig a hegytetőről hajítógéppel szeretetcsomagokat küldözgetsz nekik. Hatalmas!

Új hozzászólás Aktív témák