Új hozzászólás Aktív témák

  • rhymes

    csendes tag

    Nem játszottam még mmo-val ezelőtt, ezt is csak poénból próbáltam ki. A világ nagyon részletgazdag, kidolgozott, és nem utolsó sorban hatalmas. A "single player" küldetés főfonal annyira nem nyűgözött le, a csoportos raidek a gigászi, hegy méretű monsták ellen először szórakoztató, de szerintem hamar unalmassá tud válni.

    Ellenben: második nap rátaláltam a pvp-re, és onnantól kezvde ki se léptem a Mistből, baromi jól eltalálták, az 1000 féle build és felszerelés variáció jó hosszú időre lekötheti az embert. Ha még kitalálnak más játékmódokat a capture-the-pointon kívül, nagyot fog ütni.

    Ezen a ponton eldöntöttem, hogy valószínűleg meg fogom venni a cuccot. De, ekkor találkoztam a world vs. world játékmóddal. Na, attól eldobtam az agyam. Iszonyat élvezetes. Aki átélte a tegnapi csatát a központi térképen a francia szerver ellen, az meg van véve. Elmondhatatlan élmény, amikor 5-600 fős seregek csatáznak egymással és szedik szét alattad a várat. Az ostromrendszer nagyon jól eltalált, a különböző ostromgépek, a pontok elfoglalásának módja, az építkezés, stb., ennél jobban nem lehet csinálni.

    Ha a küldetések meg a világban barangolás nem is annyira feszít, a pvp miatt, elsősorban a WvW miatt, tuti játszani fogok... és Gandara meghódítja a szervervilágot! :)

Új hozzászólás Aktív témák