Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kribe

    őstag

    válasz H.Ezredes #3678 üzenetére

    Az hogy minden órajelem alacsonyabb, nem biztos... megnézted hogy a boost clock valójában mennyire ment fel maximum nálad? Ezzel a 600-as szériával az AB-ben vagy hasonlóban beállított értékek olyanok mint a kalózalku a Karib-tenger kalózaiban, nem törvény, csak inkább vezérfonal... :)
    Őszintén szólva fogalmam sincs miért akad be nálad 60-on... ez erősen számítógépes x-aktának néz ki így... :(

    A másik dolog az hogy látom eléggé húzva van a memória is a kártyádon. Én is próbálkoztam vele, de azt vettem észre hogy egy bizonyos szint után (száz-jópár mhz volt, a pontos értékre nem emlékszem) a 3dmark eredmény csökkenni kezdett amikor tovább húzgáltam. Aztán jutott eszembe hogy egy videóban amit yt-on láttam beszélt erről valaki, hogy a kártya először nem fagyással meg képhibákkal reagál a túl magas meeória sebességre, hanem az lesz az első tünet hogy a hibajavítások megnövekedett száma miatt a teljesítmény fog csökkenni. Úgyhogy hagytam is a mem tuningot, alapon ment a tesztben ahogy látszik is a képen.

    My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Új hozzászólás Aktív témák