Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz SkyLine3000 #87695 üzenetére

    Amúgy a scope-nál figyelj oda hogy ha a muksó irodájában van két festmény akkor fölösleges több cucc felderítése.A két festménnyel pont teli a zsákod és hiába derítesz fel több kokó pénz mariska vagy egyéb dolgot,az már úgysem fér el.Az a lényeg a scope-nál mikor a kamerát megbuherálod és körülnézel,az irodában rendesen nézz körbe ,mind a két irodai kamerát forgasd körbe,ha a falon van két kép akkor minden további scope felesleges a szigeten.A két kép pont fullos táskát ad ki,de persze kb tízből jó ha kétszer lesz dupla kép a falodon,de mázli kérdése.Plusz ha van két kép akkor a legegyszerűbb,csak le emeled őket meg a pincéből a lényeget és már végeztél is.
    Plusz ha van annyi türelmed akkor azt is megpróbálhatod hogy elmész scope-ra,benézel a kamerákba és megnézed mi a loot,ha nincs falon festmény akkor kihúzod netet és újra próba a scope-ot hátha a következőnél van két kép.
    Bár nekem sose volt ehhez türelmem.
    Ha volt kép ok,ha nem akkor ez van.
    Plusz amikor legelőször mész felderítésre akkor le lehet fényképezni a loch nessi szörnyet,sajna én azt is kihagytam.

Új hozzászólás Aktív témák