Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz bluuzia #87217 üzenetére

    Hát csak ő az a féle youtuber, aki mástól lop contentet, clickbaitel, de ha tőle "lopnak" akkor megy a copyright strike". Pl amikor jött a Cayo periko (akkortájt ment rossz irányba) láttam videóját, hogy "miket érdemes venni a cayo perico miatt" sorolgatott helikoptereket, hajókat, "must buy" volt a scuba cucc... Írtam is neki, hogy "ha jön egy szigetes DLC, akkor nagy esélyel jönnek vele cuccok, és esetleg discountok, miért kell ezt clickbaitelni?" Erre ő, hogy ez nem az, és hogy milyen jó lesz... Na akkor mi is nem volt a dlc-ben, ami jobb, mint bármi amit előtte vehettél, és a dlc-ben használható??, Még scuba cucc is jár ingyen a kosatkával... Na ott süllyedt a szememben a kerülős listára, aztán meg hallottam, hogy miket csinált azóta... Meg most Locutus miatt is ránéztem, hogy mit dob fel a youtube:
    Mástól 8 hónapos videó, longfin megy az öbölben a sziget felé, egységnyi betűvel feliratok. Tőle 7 hónapos videó, és csak a kamera szöge, és a hajó színe más... minden ugyanaz, még a cím is...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák