Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz BogyóBP #80976 üzenetére

    A társak multifunkcionálisak lettek igen és übertáposok.
    Régen egy Heroic +2 kihívás volt és csapattal mertél csak belevágni,most a társad lecsapja őket.Voltam egy küldis instában,a boss harcnál megzavartak és ott kellett hagynom a gépet,mire visszajöttem a társam lecsapta a boss-t. :D
    Ilyen régen nem volt,éltem volna még vagy 10 másodpercig.
    STO-ban szeretek a borgal harcolni,egy Legendarxy warship intrepid a borg TFO-n nagyon adja a Voyager hangulatot,vagy Defiant-tal.Főleg hogy a legendary defiant-on már spéci harci festések is lehetnek.
    Ezekkel a hajókkal irtózatosan hangulatos,adja a Star trek élményt.
    [link] [link]
    Post nemezis Sovereign wide angle quantum torpedóval nagyon jó.Defiant quad cannonnal és szintén wide angle quantum torpedóval félelmetesen hangulatos,a quad hangja is teljesen más mint egy sima fegyveré,persze a quad cannon fizetős.De az Új Intrepid is kegyetlen jó,hónapok óta nem tudtam megunni.Egy tudományos hajó ami warship,mellete még Miracle workers speces,a harc annyiból áll hogy gravitációs kutat ütök valamelyik ellenséges hajón,oszt csókolom,mindent össze ránt és sebez mint állat.Partgen és exotic skillek persze eszetlenül felhúzva.Mivel MW hajó több konzolja van mint normális hajóknak.Erősebb fegyverek mehetnek rá mert warship,de emellé multi mission science vessel is.Vagyis mehet rá másodlagos deflektor.

Új hozzászólás Aktív témák