Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz Tenager18 #7209 üzenetére

    jaja , sokkal jobb. Imádom is.
    De attól vannak zavaró dolgok amiket itt említettek mások is.

  • heihachi

    addikt

    válasz Tenager18 #7209 üzenetére

    Ezzel nagyon nem értek egyet (amellett, hgy tiszteletben tartom, hogy neked meg ez a véleményed). A története ennek kb vicc addig, ameddig a játék engedett eljutni, és az több, mint a fele. A 4 története köröket ver erre számomra, ott a mozifilmekből ismerős gengszterek világában érezhettem magam, és folyamatosan süllyedtem benne egyre mélyebbre. Itt meg random baromságokat csinálok, egyszer az FIB-hoz török be, egyszer meg szimplán autót lopok, szóval nem süllyedek a mocsokban, ha nem ugrálok belőle ki-be. Nikot, és a környezetében az emberekből egy-kettőt sikerült megkedvelni, de ott volt is rá idő, be voltak mutatva a karakterek, még a nem főszereplőkre is jutott több idő. Az 5-ben egyetlen szimpatikus karakter sincs, a mellékszereplőknek meg rendre csak nyúlfarknyi szerep jut. A két főszereplő között (M és F) ahogy kialakul a kapcsolat, az valami rossz tréfa. A másik, hogy a küldetések egy nagyon nagy része viccnek is rossz, értelmetlen, unalmas, ötlettelen, és kevés is van belőlük, figyelembe véve, hogy itt már az is egy küldetés, hogy vegyek 3 maszkot, vagy mejek egy kört egy biciklivel. Az, hogy sok mindent lehet csinálni a küldetéseken kívül okés, csak éppen semmi értelme. A 4-ben elmentem dartsozni, mert fontos volt, hogy pl a rasta nigga szállítsa a fegyvereket jó áron. De itt mi a fenének dartsoznék, mikor semmi haszna. Az egész játékkal kapcsolatban kb az az érzésem, hogy egyetlen kurva nagy kihagyott ziccer, rengeteg kurva jó helyszínre tévedek el, elképesztően megrajzoltak, rengeteg lehetőség lenne bennük, és semit nem kell ott csinálnom, csak átautózni rajta, vagy jobb esetben odamenni, meg eljönni onnan.
    Mondom ezt amellett, hogy tech háttere több nagyságrenddel a 4 előtt van a játéknak, de nálam kb ennyi az érdeme. Kár mert kb az egyetlen játék amit a 4 végigjátszása óta vártam. Kurva nagy csalódás, de még így is játszható játék persze, csak ennél jóval többet vártam.
    Őszintén remélem, hogy ha a játék második felén is túlleszek (ha rockfos hajlandó javítani azt a bugot, amit a szar updatjeivel belerakott), akkor egészen más véleményen leszek majd.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák