Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the_mad

    aktív tag

    válasz bluwering #70123 üzenetére

    Nem, amikor a netről húzod le, akkor sem a legfrisebb verziót tölti le, hanem az alap játékot, ennek viszont a buildje magasabb verziószámú, mint a lemezesé. Ugyanis a lemezes változatnál gyárilag hiányzik cirka 4GB, amit anno azért vágtak le, hogy ne kerülhessen fel torrentre megjelenés előtt a teljes, játszható verzió. A netről letöltött anyiban jobb, hogy tartalmaz néhány hotfixet, ami érinti a frissítési folyamatokat is. A lemezessel sok update probléma volt a megjelenéskor. Social clubból viszont a legfrisebbet kellene, hogy letöltse neked, nem valami régebbit. Ezt nem értem benne.

    Olvasgattam a hibával kapcsolatban, rengeteg különféle "This worked for me" megoldást találtam. Aztán, hogy neked melyik lesz a jó, azt meg nem tudom mondani.

    Találtam ilyet is:

    Going to post the fix (what worked for me) here for anyone else with the problem:

    Log out of social club by going into the GTA 5 folder and running 'GTAVLanguageSelect.exe' as administrator.
    Log back into social club.
    Finally, accept any new terms and conditions which was the cause of the problem for me.

    [ Szerkesztve ]

    “God made men, but Sam Colt made them equal.”

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz bluwering #70123 üzenetére

    Próbáld ki, hogy így futtatod a launchert: GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload

    1.30 után van a noChunkedDownload, ez egyben letölti az egészet, nem tököl darabonként, de állítólag segíthet a beakadt letöltéseknél.

    A GTA az alábbi portokat használja: TCP Ports: 80, 443, UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458, ezek nyitva vannak?

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák