Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Anulu79 #60228 üzenetére

    Az Opressor a játékban az egyik leggyorsabb és legszórakoztatóbb jármű. Viszont meg kell tanulni használni. Mc-nek köszönhetően még a lekérése is pokoli gyors. Emelett baromi op is rakétákkal felszerelve.

    Met: Az Opressorról azt kell először is megtanulni, hogy behúzott szárnyakkal, földön sokkal gyorsabb. Amint kiengeded a szárnyakat, jelentősen veszít a sebességéből. A földön kell indítani a hajtóművet, és kigyorsítás közben kiengedni a szárnyait, és úgy, folyamatosan elhúzni a földtől.
    Minél közelebb repkedsz vele a földhöz, annál gyorsabb, ugyanis levegőbe emelve veszít a lendületéből, ezért az igazán tempós haladáshoz föld közelébe kell maradni. Ha érzed, hogy lassulsz, kicsit a földhöz érinted a kerekeket, majd vissza levegőbe, ez elkezdi újratölteni a hajtóművet, aztán megint mehet a buli.

    Egy külön szakág a reptetése, sokat kell gyakorolni vele.
    Hegynek fel otthagyja egy buzzard, de pl a deluxo-t sárba tiporja. Én azt szoktam mondani, hogy a deluxo a noobok opressorja ;]

    Ja igen, ahogy szTotyy is írta felettem, nerf óta a pontos, gyors landolás a célnál pedig még ezen kívül külön doktori fokozat :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák