Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz CactuS #53277 üzenetére

    Ez rem egyszeruen osszefoglalhato (erosen fapadosan).
    Az osszes regi pegazusos legi jarmu festheto (szin vagy livery) az ujak meg fel is fegyverezhetoek.
    Ettol fuggetlenul a proba az igazi de a lenyeg az tulajdonkeppen ennyi.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • gyugyo79

    addikt

    válasz CactuS #53277 üzenetére

    Akkor az én véleményem :
    Szerintem a legvégén a Hydra is kap egy tuning lehetőséget mint a Insurgent Pick-Up és vissza áll pont ez a Hydra/Buzzard mert szép dolog a többi de a Buzzard mérete pont jó (nem nagy) lekérhető CEO -ból is és elég gyors 4 személyes. Leszállás is egyszerű vele és a CEO is felfegyverzettet ad míg a most behozott esetleges alternatíva Havok ami kicsi és gyors és bekerül a CEO/MC lekérhetőkhöz is az leszállásnál majdnem rosszabb mint a Volatus és fegyverzete az vicc ráadásul CEO -ba lekérhetőnek sincs fegyverzet.Hydra meg a le/felszállás miatt meg mert tud lebegni megint egy általános használatra veri majd a többit még akkor is ha marad olyan mint most. Aztán persze majd lehet elmélkedni melyik jobb légi PvP harcokra Lazer, Molotok, Hydra vagy valamelyik másikkal mekkora buli lebombázni valakit stb. vagy melyik a jobb harci helikopter stb. (Hunter alján ott a gépfegyver remélem a vásárolhatóra használatba is lehet venni).
    Vannak az erre arra jók pld.: Alpha-Z1 kötelező azoknak aki szeretnek repkedni de akik utálnak tök felesleges mert giga gyors és baromi jól el lehet lenni vele a levegőben de leszállni vele nem a legjobb ezért A-ból B-be gyorsan elmenni nem éri meg használni mert a végén elbukjunk azt amivel gyorsabb.
    Az Ultralight kb. buli meg a radar által láthatatlan repülés képessége meg az ára az ami miatt esetleg páran használják majd néha.
    Starling abszolút repülés buziknak érdemes csak megvenni (ok tud lopakodni de "rövid" távokat meg kb igazán magasból ahonnan kijönne az előnye amit tud kb úgyse fog senki PvP -be max mákkal lebombázni bárkit) azok is alig fogják szerintem használni. Meg persze a gyűjtőknek akiknek minden kell és van rá keret :)
    Mammoth Tula szintén tök jó amiket tud (vízre le fel száll, lebeg) csak kb. a GTA 5 online világában igazából 0 haszna.
    Meg igazából a majd bekerülő Lazer-Hunter kivételével el lehet ezt mondani a többiről is majd szerintem. A Rogue - Nokota is jók csak ugyan olyan skillel rendelkező ellenfél ellen szerintem jobbak a sugárhajtásúak (rossz is volna ha nem), így megint akik nem tudnám jó szível ajánlani csak azoknak akik szeretnek ilyenekkel repkedni és van rá keret de hogy igazán hasznuk nem lesz soha (mint pld egy Cargobobnak) az tuti.

Új hozzászólás Aktív témák