Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz rup1u5 #50933 üzenetére

    Kb elb@szták a GTA Online-t ezzel a forintot nem érő DLC-vel.

    Az a repülő motor az egyik legnagyobb f@szág amit kiszenvedhettek magukból... amúgy meg hiába jó PC és 240/20-as net esetemben, ha a játék maga még csak ki sem írja, hogy Loading vagy valami, mert legalább 10 percig nem csinált-történt semmi küldetés befejeztével.

    Anno mikor a PC-n Online-ra ment az ember akkor csinálták-láttam először ezt a képet:

    Úgy érzem megint aktuális.

    Ja és a legjobb, hogy ha Steam-ből indította az ember a játékot akkor rákérdezett, hogy GTA V vagy GTA Online-t indítsa-e... rányomtam, hogy Online és bent is voltam egész hamar és addig el tudtam menni a hűtőig valami innivalóért vagy bármiért... most meg ezt az opciót kivették és a szutyok menübe dob csak be és onnan kell nyomni, hogy Online vagy Story...

    Nekem ennyi volt egy ideig a GTA... totál elvették a kedvemet az egész játéktól ezzel a sz@r DLC-vel meg a szerencsétlenkedésükkel (töltési idő, csalókkal teli szerverek stb) ami egészen 2010-2011-től ezidáig tartott (Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City akkor jelent meg, és pörgettem végig sokadjára)

    A gép fejlesztését is kb ennyiben hagyom... ez a program nekem nem éri meg többé, hogy költsek a gépre, hogy jobban fusson... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák