Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfa20

    senior tag

    válasz bognar110 #4993 üzenetére

    az emberek elfelejthetnék végre ezt a dobd el a PC-t és vegyél valami konzolt, de majd szólj ha lesz office, meg SAP konzolon, meg lehet majd rajta flash játékokkal játszani, online filmt/stream-et nézni stb, és akkor majd el is dobom, addig viszont a PC egy nagyon jó gép. - persze ha csaj játszani akarsz és semmi másra nem kell akkor hajrá - Ettől függetlenül elég nagy a GTA PC-s tábora. Az SA nekem gyári lemezen van meg, persze ahogy kell szét is van mod-olva, és sokkal szebb tőle a game. Azt hiszem a mod egyik konzolon sem támogatott, így szerintem elég fapadosak a PC-s verzióhoz képest.
    Lehet az V-öst is megvenném (ha lehetne kapni!), mert az eddig nézett videók nagyon ígéretesek, és ezzel nem csak én vagyok így mert mostani állás szerint 430,760-an írták alá a petíciót.

    "Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

  • Puma K

    veterán

    válasz bognar110 #4993 üzenetére

    Te valami hittérítő vagy?

    Egyszerűen a hideg kiráz a zéró skill-es, aim-os játékoktól amikben a célzásban béna, taktikázni nem tudó és agyatlan embereknek ad támpontot arra, hogy azt higgyék tudnak játszani.

    Pedig nem.
    Ők nem tudnak, csak a gép játszik helyettük egy részben "hála" az aim-nak.
    A többi ember meg aki ráérez és tud célozni azoknak még mindig az aim a célkeresztben tartja az ellenséget és csak a lövés gombot kell nyomnia.

    Ha azt nézzük akkor fegyverharcok hogyan épülnek fel:

    1.célzás
    2. ellenség célkeresztben tartása
    3. lövés

    Gyakorlatilag ha a 100%-ot ha nézzük akkor az ember a lövést végzi csak.
    Na jó még a cél megkeresése is az ember feladata, de ha csak véletlenül arra rántja a célkeresztet és időben elengedi akkor az aim ráhúzza a és célban tartja.

    Tehát lövöldözés során az ember kb 49,995%-ban vesz részt aktívan. (lövés: 33,33%+"célzás":16,665%)

    Nekem ne segítsen senki és semmi ha lövöldözni akarok, és ez így nekem nem játék, hogy a gép besegít.

    Fegyveres harc van az utcán vagy bárhol, akkor tök mindegy mi történik a gép helyetted céloz ha te elő vetted a fegyvered és a közelébe(!) vitted a célkeresztet, majd a gép ráhúzza az ellenségre és követi is azt(!).

    Én anno Half Life 2 Deatch Match (PC) klánban játszottam amiben a piszuártól kezdve a fadobozokon át a székekig egyszóval mindennel ami mozdítható volt a pályán azzal zúzni lehetett az ellenséget a fegyverek mellett(!).

    Anno ha bekerültél egy pro szerverre akkor egy idő után elsírtad magad, hogy mennyiféle módon tudtak megölni a legcsekélyebb erőfeszítéstől kezdve a jól kiszámított-taktikázott támadásokon át, egyszerre akár több embert különböző eszközökkel (lőfegyver, pálya elem, kézifegyver (pl vipera))

    Engem beültetnél egy bármilyen konzolos játék elé (még ha GTA V is az) akkor egy idő után elkezdeném halálra unni magam, ha lövöldözésekre kerülne a sor, és pl a GTA V-ben milyen gyakran kerül sor lövöldözésre? 10 percenként kb 20x minimum.
    Egyedül a Halo 4 Forge-on belül a ball meccsek kötöttek le fél napig, mert aztán ott is unalmas kezdett lenni az auto aim.

    Tegyük fel ezentúl minden játékban konzolon ki lehet kapcsolni az aim-ot akkor az még mindig nem jó, mert a kontrollerrel nem lehet olyan sebességgel és olyan precizitással célozni, hogy az hatékony is legyen azaz el is találd az adott ellenséget.

    A komolyabb játékosok azt mondják, hogy az egér nem számít, hogy milyen vagyis olcsó vagy drága.
    Aki tud játszani az úgy is leszedi az ellenségét egértől és a játéktól függetlenül.
    Ez így is van, mert csak az ügyesség számít, konzolnál meg az aim 50,005%-ban megcsinálja helyetted a célzást, és a célkövetést.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • JoolsNOS

    veterán

    válasz bognar110 #4993 üzenetére

    OFFOFFOFF

    Egészségedre. Előző hszben írtad két fatal error közt lesz majd játék. Ha neked gyakori volt fatal error stb, akkor kb azért vettél konzolt, mert nem értettél a pchez. Én is vettem boxot, de el is adtam 3 hónap után, miután láttam a siralmas különbségeket. Az új konzolok biztos nagyon állatok lesznek, de nekem hiányzott az is a boxos időben, hogy nem tudtam mást csinálni csak játszani vele. Meg az, hogy havonta szétkapom, kitakarítom, rendberakom mind a hardvert mind a szoftvert.

    I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Új hozzászólás Aktív témák